Pracownik zieleni miejskiej Holandia

Stawka w €
14
Data rozpoczęcia:
29/04/2024
Czas trwania:
3-6 miesięcy
Wymagany język:
Angielski
Region Pracy:
Drunen

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy jako pracownik zieleni miejskiej. Praca w Holandii u naszego klienta zagranicznego.

Interesują Cię pracę ogrodnicze? Szukasz jakiejś oferty związanej z pracą na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to zapoznaj się ze szczegółami poniżej!

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie i porządkowanie terenów zielonych
  • koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów, obsługa wykaszarki i dmuchawy do liści
  • odchwaszczanie, przesadzanie roślin
  • pomoc przy zakładaniu ogrodów i parków

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym lub dobrym
  • jesteś dyspozycyjny do pracy za granicą na okres 6-12 miesięcy
  • posiadasz doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • jesteś gotowy do wykonywania pracy stojącej, w pochylonej postawie, pracy w ruchu oraz nie boisz się używać narzędzia tj. dmuchawa do liści, piłka spalinowa, kosiarka i inne używane w zieleni miejskiej
  • jesteś otwarty w zdobywaniu nowego doświadczenia i chcesz dalej rozwijać swoje kompetencje zawodowe

Oferujemy

  • pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
  • pracę na jedną zmianę wykonywaną na zewnątrz
  • przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
  • stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym